E D D Y

Завантаження

Освітній портал державної служби зайнятості

Наша команда розробила освітній портал для Державної служби зайнятості з додатковими модулями для створення резюме онлайн та кар'єрного консалтингу, а також спроектували та сформували повноцінні тематичні курси для потенційних спеціалістів у різних сферах:
  •   Унікальний модуль для швидкого створення резюме онлайн з декількома шаблонами
  •   Модуль "Персональний кар'єрний радник"

100К+

Активних користувачів

40+

Годин відеолекцій

Підключення шкіл Святошинського району м. Києва до системи Eddy

Платформи Eddy об'єднали усі школи Святошинського району м. Києва в єдиний цифровий простір для освітньої діяльності викладачів, учнів та представників Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Наша команда забезпечила комфортний процес онбордингу користувачів та їхню повноцінну технічну підтримку.
Кожна платформа включає усі необхідні інструменти для освітнього процесу та додаткові адмінстративні модулі. Ми максимально спростили та адаптували інтерфейс системи для зручності користувачів різного віку з будь-яким рівнем комп'ютерної грамотності. Сайт для Святошинської РДА агрегує в собі дані з усіх платформ шкіл району та значно полегшує процес адміністрування та формування звітності.

46K+

Активних користувачів

46+

Шкіл

KNU education online

Найбільший університет України, КНУ ім. Тараса Шевченка, вже використовує Eddy для розбудови свого цифрового освітнього простору. Для університету було розроблено унікальні модулі: персоніфікований інтерактивний рокзлад, особлива система оцінювання та модуль для адміністрування процесу вступу іноземних студентів.
Підключено 24 платформ для різних структурних підрозділів університету, якими користуються близько 40 000 користувачів.

40К

Активних користувачів

26

Платформ

7.5K+

Онлайн курсів

Платформа для EUCAMP «Назустріч Європі! Екологія та сталий розвиток»

Наша команда створила унікальну платформу для проведення міжнародного онлайн табору, організованого Французьким Інститутом в Україні та House of Europe. Дизайн порталу був розроблений спеціально для дітей, містив модулі гейміфікації,
інтерактивні вікторини та завдання, вебінари з поділом на кімнати для групової роботи тощо.
Наші експерти провели онлайн-тренінги для всіх волонтерів та інструкторів. Платформа відносно невелика порівняно з іншими нашими проєктами, але нам вдалося об'єднати кураторів та волонтерів з 5 різних країн, що розмовляють 4 різними мовами в одному місці та забезпечити усім позитивний досвід.

Eddy (Освітній товариш) – зручна та ефективна платформа дистанційної освіти для вашого закладу.

Слідкуйте за нами

Електронна адреса: [email protected] Телефони: +380 99 616 28 01 +380 67 616 28 01 +380 63 025 98 01