Платформа проведення районних та міських етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у м.Київ

Навесні 2021 року ми створили портал учнівського конкурсу «Ерудит-2021», який був покликаний замінити шкільні олімпіади, які не могли проводитися у звичному форматі через Covid-19. На основі набутого досвіду вже третій рік поспіль спільно з Інститутом імені Б. Грінченка на потралі проводяться олімпіади для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва.
На створеному нами порталі понад 35 000 школярів взяли участь у шкільних олімпіадах з 28 навчальних предметів.
У рамках підготовки було проведено навчання профільних фахівців інституту, надано методичні консультації щодо підготовки завдань, а технічну сторону конкурсу повністю забезпечила наша команда.

35K+

Активних користувачів

340+

Змагань

Освітній портал державної служби зайнятості

Наша команда розробила освітній портал для Державної служби зайнятості з додатковими модулями для створення резюме онлайн та кар'єрного консалтингу, а також спроєктувала та сформувала повноцінні тематичні курси для потенційних спеціалістів у різних сферах:
  •   унікальний модуль для швидкого створення резюме онлайн з декількома шаблонами;
  •   модуль «Персональний кар'єрний радник».

100К+

Активних користувачів

40+

Годин відеолекцій

Підключення шкіл Святошинського району м. Києва до системи Eddy

Платформи Eddy об'єднали усі школи Святошинського району м. Києва в єдиний цифровий простір для освітньої діяльності викладачів, учнів та представників Управління освіти Святошинської районної державної адміністрації у Києві. Наша команда забезпечила комфортний процес онбордингу користувачів та їхню повноцінну технічну підтримку.
Кожна платформа містить усі необхідні інструменти для освітнього процесу та додаткові адміністративні модулі. Ми максимально спростили та адаптували інтерфейс системи для зручності користувачів різного віку з будь-яким рівнем комп'ютерної грамотності. Сайт для Святошинської РДА агрегує дані з усіх платформ шкіл району та значно полегшує процес адміністрування й формування звітності.

46K+

Активних користувачів

46+

Шкіл

KNU education online

Найбільший університет України КНУ ім. Тараса Шевченка вже використовує Eddy для розбудови свого цифрового освітнього простору. Для університету розробили унікальні модулі: персоніфікований інтерактивний розклад, особливу систему оцінювання та модуль для адміністрування процесу вступу іноземних студентів.
Нині під'єднано 24 платформ для різних структурних підрозділів університету, якими користуються близько 40 000 користувачів.

40К

Активних користувачів

26

Платформ

7.5K+

Онлайн курсів

Платформа для EUCAMP «Назустріч Європі! Екологія та сталий розвиток»

Наша команда створила унікальну платформу для проведення міжнародного табору онлайн, що організований Французьким Інститутом в Україні та House of Europe. Дизайн порталу був розроблений спеціально для дітей, містив модулі гейміфікації, інтерактивні вікторини та завдання, вебінари з поділом на кімнати для групової роботи тощо.
Наші експерти провели онлайн-тренінги для всіх волонтерів та інструкторів. Платформа відносно невелика, у порівнянні з іншими нашими проєктами, але нам вдалося об'єднати кураторів та волонтерів з 5 різних країн, що розмовляють 4 різними мовами в одному місці, та забезпечити усім позитивний досвід.

Eddy (Освітній товариш) – зручна та ефективна платформа дистанційної освіти для вашого закладу.

Контакти

Електронна адреса: [email protected] Телефони:

Заповніть форму зворотного зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом