Долучайтесь до платформи дистанційної освіти Eddy!

Набридло повторювати про «увімкнені камери», звук дзвінка на урок постійно лунає у вашій голові, а ранкова кава вже не бадьорить? Ми розуміємо, яку титанічну працю ви робите щодня, та скільки докладаєте зусиль для майбутнього покоління.

Що ми пропонуємо?

featured

Створення платформи для вашої школи, особистих кабінетів та їхнє наповнення

Команда Eddy створить платформу для вашої школи, особистий кабінет вчителів, учнів та батьків та наповнить його усіма необхідними матеріалами. Вже під час першого використання ви зможете легко проводити уроки, користуватись журналом та розкладом. Eddy допомагає економити найцінніший ресурс сьогодення – час.

Створення унікального сайту школи

До повного функціонала платформи ми пропонуємо створити унікальний сайт школи згідно із Законом України про «Про освіту». Команда Eddy власноруч наповнює сайт усіма необхідними відкритими та загальнодоступними ресурсами, документами та новинами згідно з принципами наповнення шкільного сайту, що зазначені у Законі.

«14 в 1»

Відтепер школи можуть вести 14 різних документів діловодства (включно з класним журналом та книгами обліку) виключно в електронному вигляді. Разом з платформою дистанційної освіти Eddy вам буде зручно та просто вести ділову документацію.

Унікальний дизайн сайту

У нашому арсеналі близько 50 шаблонів дизайну, серед яких ви оберете найзручніший, найпривабливіший та той, що відповідатиме саме вашій школі. Кожен першокласник, батьки, вчителі та майбутні учні зможуть з легкістю знайти сайт навчального закладу у пошуковій системі Google, легко відшукати необхідну інформацію і пишатись сучасністю та прогресивністю своєї школи.

І все це абсолютно безкоштовно!

Можливість скористатись пропозицією доступна до кінця цього семестру.

Щоб залишити заявку на отримання пакета послуг, заповніть, будь ласка, форму нижче.

    Eddy (Освітній товариш) – зручна та ефективна платформа дистанційної освіти для вашого закладу.

    Контакти

    Електронна адреса: [email protected] Телефони:

    Заповніть форму зворотного зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом